Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Арахнофобія

Рік:
Ор. назва:
Arachnophobia
Країна:
США
Режисер:
Френк Маршалл
Тривалість:
01:49:32
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Росс, молодий фахівець у галузі медицини, прибуває в місто й одразу ж між ним і доктором Семом розгорілася конкуренція. Однак місцеві жителі доктору Сему довіряють набагато більше, ніж новоприбулому фахівцеві. З невстановлених причин на руках у Роса помирає кілька пацієнтів, що миттєво підриває його репутацію лікаря. Жертвою, так званої епідемії, стає і його конкурент. Через деякий час Росс з'ясовує, що причиною численних смертей є павуки, яких ніколи раніше в цьому регіоні місцеві жителі не зустрічали. До того ж, як з'ясовується, Росс катастрофічно побоюється павуків, він страждає на арахнофобію. Об'єднавшись із групою добровольців, які згодом стали його помічниками, Росс, вступає в боротьбу з членистоногими і знищує їхню королеву. ©Kino4ua Арахнофобія 1990 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?