Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Безтурботні дні старшокласниць (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Joshikousei no Mudazukai / Wasteful Days of High School Girls
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Хідзірі Сампей, Такахасі Такео
Тривалість:
00:24:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dzuski
Учні останнього курсу старанно готуються до випускних іспитів, і серед них є Танака, дівчина, яка завжди вважалася трохи наївною. Вона відома своїми постійними двійками, не виявляючи особливого прагнення до досягнення високих оцінок. Однак, коли іспити стають дедалі ближчими, вона вирішує звернутися по допомогу до Сіорі, блискучої старшокласниці та знавця всіх предметів. До Сіорі приєднується Сакуті, прихильниця манги та аніме, яка не уявляє свого життя без цих захопливих форм мистецтва. Разом із Танакою вони починають не лише займатися, а й піклуватися про маленьких, кумедних мікроорганізмів, яких Сіорі вивела в лабораторії.

Ці бактерії стають невід'ємною частиною життя дівчат і відіграють важливу роль у всіх їхніх кумедних і захопливих пригодах. З кожним днем три дівчинки стають ближчими одна до одної. Вони не тільки навчаються разом, а й проводять час, покращуючи свої навички та відкриваючи для себе нові аспекти навчального процесу. Вони діляться своїми знаннями та ідеями, підтримуючи одна одну у важкі моменти. Але крім навчання, дівчатам доводиться стикатися з непередбачуваними ситуаціями, пов'язаними з їхніми мікроорганізмами. Вони піклуються про них, спостерігають і вивчають їхню поведінку, не забуваючи при цьому про чутливість і безпеку цих маленьких створінь. ©Kino4ua Безтурботні дні старшокласниць (1 Сезон) 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.4
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?