Kino4ua.com
HD 720p
R

Секс, брехня та відео

Рік:
Ор. назва:
Sex, Lies, and Videotape
Країна:
США
Режисер:
Стівен Содерберґ
Тривалість:
01:40:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Психологічна драма, головними героями якої стають жінка, яка розчарувалася в сімейному житті, і чоловік, який зневірився знайти своє особисте щастя. Грем приїжджає в рідне забуте місто в гості до свого товариша Джона по коледжу. Зараз Джон успішний юрист, який живе зі своєю дружиною Енн у прекрасному будинку. Ще в нього є коханка - сестра дружини. Енн незадоволена сімейним життям і з кожним днем розчаровується в ньому. Вони дізнається про постійні зради чоловіка і обурюється. Енн закохується в Грема і їде разом із ним. ©Kino4ua Секс, брехня та відео 1989 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?