Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Руйнівник Небесних Сфер (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Dou Po Cang Qiong
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Тяньцань Тудоу
Тривалість:
00:20:00
Переклад:
Українська мова Субтитри | BTTHUA
У всесвіті існує світ, на основі стихій. У цьому світі не було чарівництва і магії, а в основі всього лежала наука, а також стихії. Вважалося, що все, що існувало у світі, було взаємопов'язане і доповнювало одне одного. Сили, які були підпорядковані персонам, що проживали в цьому світі, тісно перепліталися між собою. Існувало дванадцять напрямків стихій. Вони розподілялися від нижчих до вищих рівнів стихій. За переказами мав з'явитися той, хто об'єднав би їх усіх. Сяо Янь був обраний наступним, і присутні люди вельми сильно здивувалися, оскільки вважали його слабаком. Супроводжуваний насмішками, він вийшов на сцену для проходження випробування.

А до цього дня в житті Сяо Яня все було зовсім інакше. Він за короткий проміжок часу зумів пройти всі десять ступенів сили. Крім того, його було проголошено генієм. Він мав одружитися зі спадкоємицею впливового будинку. Налан була неймовірно вродлива і завітала до майбутніх родичів. Вона піднесла особливий дар дому Сяо у вигляді алхімічної сфери. Але вона мала прохання, і це було розірвання заручин. Через те, що було розірвано заручини, Сяо став ізгоєм. На нього чекало небесне випробування. Він міг стати учасником бою з Налан. ©Kino4ua Руйнівник Небесних Сфер (1, 2 Сезон) 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.6
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?