Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Поневіряння мага Орфена (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Majutsushi Orphen Hagure Tabi / Sorcerous Stabber Orphen
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Хамана Такоюк
Тривалість:
1 серія: 23:45
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Дії аніме відбуваються на Піку Кігтя. Це небезпечне та містичне місце, де знаходиться меч Балтандерів. Могутній артефакт, який дає власнику небувалу силу, проте вимагає натомість емоційну стійкість. Дівчина-маг, вирішує спробувати забрати артефакт собі, але натомість перетворюється на величезного дракона, який тепер проклятий і змушений вбивати власних товаришів. Маги, що залишилися, розуміють, що потрібно приймати рішення: або вбити соратницю, або ж спробувати її розчаклувати.

Останнього варіанту дотримується головний герой - воїн на ім'я Кіріданшера, який вважає, що дівчині-магу можна допомогти. Незважаючи на те, що інші відмовляють його і застерігають, хлопець має намір відшукати дракона і провести один ритуал. Щоправда його все ж роблять ізгоєм, і назвавши себе Орфеном, головний герой вирушає на пошуки способу розчаклувати дівчину-мага. Це буде непросте завдання, і хлопцю доведеться зустрітися з безліччю істот і побувати в найнебезпечніших місцях. Чим закінчиться ця історія? ©Kino4ua Поневіряння мага Орфена (1, 2 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.6
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?