Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Друзі по відпустці

Рік:
Ор. назва:
Vacation Friends
Країна:
США
Режисер:
Клей Тарвер
Тривалість:
01:43:37
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | В одне рило
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
У центрі сюжету сімейної кінокомедії перебуває спокійна і ввічлива пара Маркус і Емілі. Вони проводять свою відпустку в Мексиці, чим дуже задоволені. Тут хлопці знайомляться з дуже відв'язною парочкою Кайлою і Роном, які горять бажанням зробити свій відпочинок незабутнім, причому не тільки ними самими, а й усіма оточуючими їх людьми. Рон і Кайла це вічні тусовщики в пошуках гострих відчуттів. Вони так захоплюють своїм ентузіазмом врівноважену пару Маркус - Емілі, що ті не встигають зрозуміти, як пускаються разом із новими знайомими у всі тяжкі. Щоб жити теперішнім моментом, усі четверо віддаються нестримним веселощам і розпусті з супутніми наркотиками й алкоголем.

Але все колись закінчується, і нові друзі помилково вирішують, що все, що трапилося в Мексиці, там і має залишитися. Маркус і Емілі наївно так припускали, але ж Мексика не Вегас і рано чи пізно вона тебе дістане. Це трапилося на їхньому власному весіллі, куди ніхто не запрошував випадкових відпускних знайомих на урочистий захід, але Рон і Кайла якось про це дізналися і приїхали самі без усіляких формальностей і запрошень. Звісно, їх не влаштовує звичайне класичне весілля, і вони готові влаштувати веселі та нестандартні колотнечі, хоча часом і екстремального характеру. Природно "відпускні знайомці" наводять шереху на чужому весіллі. ©Kino4ua Друзі по відпустці 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?