Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Загублені на сонці

Рік:
Ор. назва:
Lost in the Sun
Країна:
США
Режисер:
Трей Нельсон
Тривалість:
01:35:26
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Коли мати маленького Луї помирає, він залишається зовсім один, не знаючи, як жити далі. Місцезнаходження батька дитини невідоме, тому виховання лягає на плечі бабусі та дідуся з Нью-Мексико. На похороні своєї матері Луї бачить таємничого незнайомця Джона, який пропонує підвезти його до місця призначення. Наївний хлопчик погоджується, не підозрюючи, до чого це призведе.

Виявляється, Джон заробляє на життя грабежами. Він розраховує пограбувати магазин, для чого використовує хлопчика. Радше незнайомець вчить молоду людину стріляти з рушниці та водити машину. Те, що здавалося веселою грою, перетворюється на щось лякаюче. Луї не хоче ставати пішаком у руках Джона, але втеча неможлива: злочинець - єдиний, хто є у сироти наразі. Згодом між ними розвивається зв'язок, що межує з прив'язаністю батька до дитини і стокгольмським синдромом. ©Kino4ua Загублені на сонці 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?