Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Приховані речі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Kakushigoto
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Мурано Юта
Тривалість:
1 серія: ~24 хв (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
У підлітковому віці Какусі Гото захопився мангою, і це кардинально змінило його життя. Зараз у чоловіка є донька на ім'я Хіме, яка навчається в четвертому класі і вона дуже любить свого батька. Для того щоб утримувати сім'ю, Какусі присвятив своє життя написанню манги, але напрямок він вибрав незвичайний, а саме жанр для дорослих. Гото добре заробляє за допомогою своєї професії і найближчим часом він не збирається змінювати улюблене заняття. Ось тільки про його мангу з пікантними подробицями дорослого життя нічого не знає Хіме. Дівчина сильно зосереджена на навчанні, адже на носі в неї важливі іспити. Гото ніяк не може знайти відповідний момент для того, щоб пояснити школярці свою непросту роботу. Щодня мангаці доводиться всіляко викручуватися перед Хіме, щоб вона не дізналася про мангу, що вийшла. До деяких пір батькові вдавалося приховувати про свою діяльність, адже нова манга не мала шаленої популярності, але прийшов час змін. Незабаром чоловікові доведеться прийняти серйозне рішення і розповісти доньці всю правду.

Допитлива Хіме не здогадується про роботу батька, але з кожним днем його поведінка здається дівчинці дедалі підозрілішою. Виникло бажання побачити, як Какусі знайде вихід із нестандартної ситуації. Нелегке завдання виникло перед люблячим батьком, який заробляє гроші написанням манги для дорослих. ©Kino4ua Приховані речі (1 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.4
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?