Kino4ua.com
480p
CCPG-13

Курча з чорносливом / Курка з чорносливом

Рік:
Ор. назва:
Poulet aux prunes / Chicken with Plums
Країна:
Франція, Німеччина, Бельгія
Режисер:
Маржан Сатрапі, Венсан Паронно
Тривалість:
01:31:41
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Дружина під час сварки розбиває улюблену скрипку головного героя, талановитого музиканта. Оскільки гра на інших скрипках більше не приносить Нассеру Алі ні радості, ні задоволення, він вирішує померти. Протягом тижня, лежачи в ліжку і чекаючи смерті, він занурюється у спогади про минуле, які повертають його в часи молодості, і роздуми про своє життя і майбутнє своїх дітей. Він також зустрічається з Азраїлом, ангелом смерті. З розвитком історії події, як шматочки пазла, збираються воєдино, і нам відкривається справжня причина. ©Kino4ua Курча з чорносливом / Курка з чорносливом 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?