Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Шахрайське ремесло (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Cheating Craft
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кейтару Мотонага
Тривалість:
00:12:41
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Кіото
У світі, де академічний успіх вирішує все ваше майбутнє, екзаменаційна кімната стає безжальним полем битви. Складання іспитів гарантує успішне майбутнє. Невдача прирікає вас на жорстоке життя, сповнене страждань і відчаю. Тільки найрозумніші та найхитріші учні виживають. Це дві стратегії бою: витратити все своє життя на підготовку до тесту або відточити свою стратегію шахрайства. Студентів, які присвячують себе навчанню, називають студентами "типу навчання", і вони змушені співпрацювати з учнями "типу шахрайства", щоб битися зі своїми суперниками за вищі оцінки. Шахрай Чжуге Му Мін і старанний академік Цяо І Хуан вирішили об'єднатися перед іспитами. Однак незабаром союзники розділилися і стали непримиренними суперниками. Чи зможуть вони зробити це самостійно? ©Kino4ua Шахрайське ремесло (1 Сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?