Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Щасливий кінець

Рік:
Ор. назва:
Happy Ending
Країна:
Нідерланди
Режисер:
Йоосє Дук
Тривалість:
01:32:01
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Луна і Мінк - подружжя, яке відзначає першу річницю весілля. Сімейна пара веде щасливий спосіб життя, проте Мінк навіть не підозрює, що його дружина симулює оргазми від самого початку їхніх стосунків. Одного разу її найкращі друзі, які знають про прикру ситуацію, з якою вона зіткнулася, радять їй вдатися до експериментів в інтимному житті. Незабаром Луна пропонує чоловікові спробувати секс утрьох, щоб отримати новий досвід і емоції. Наступний вечір подружня пара проводить у товаристві Єви, самовпевненої активістки, яка змінює уявлення Луни про секс. ©Kino4ua Щасливий кінець 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?