Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Ніде

Рік:
Ор. назва:
Nowhere
Країна:
Іспанія
Режисер:
Альберт Пінто
Тривалість:
01:49:26
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дія сюжету цього трилера про виживання відбувається виключно в морі. Коли в антиутопічній Іспанії відбуваються жахливі зміни і вона перетворюється на тоталітарну країну, головна героїня - молода жінка Міа (Анна Кастільо) вирішує рятуватися втечею, щоб пошукати щастя в інших краях. Разом зі своїм чоловіком Ніко (Тамар Новас) вони планують дістатися до Ірландії, де все ще існує хоч якась свобода. Ситуація в Іспанії настільки серйозна, що Ніко і Міа готові віддати будь-які гроші, щоб вибратися будь-яким можливим способом.

Молоді люди опиняються на верфі, де намагаються реалізувати план втечі, заплативши контрабандистам за те, щоб вони переправили їх через океан всередині сталевого транспортного контейнера разом з іншими біженцями. Але для цієї пари все ускладнюється тим, що Міа вагітна, а це величезна проблема, оскільки військовим силам дано наказ вбивати жінок і дітей. Однак поки Ніко і Міа намагаються зберігати спокій, зосереджуючись на своїй майбутній дитині і мріях про краще життя в Ірландії, їм доведеться пережити ще одну жахливу подію - з прибуттям озброєних людей серед біженців починається хаос, і Ніко під дулом пістолета відсторонюють і залишають на березі.

У результаті Міа залишається одна в контейнері, який незабаром поміщають на вантажний корабель. Однак коли починається шторм, його силою сталевий контейнер скидає в океан. Безпорадність, ізоляція, пригніченість, страх - ці та безліч інших відчуттів доведеться пережити Міа, яка дрейфує сама посеред океану. Беззахисна і розгублена, вона повинна буде перебороти все, щоб врятувати життя дочки і возз'єднатися зі своїм чоловіком. ©Kino4ua Ніде 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?