Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Фрірен: після кінця пригоди (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Frieren: Beyond Journey's End
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Сайтоу Кейічіроу
Тривалість:
1 серія: ~26:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Glass Moon, Багатоголосий закадровий | InariDuB, Amanogawa, FanVoxUA
Не дуже великій команді вдалося здобути перемогу над противниками. Це героїв неабияк потішило. Тому, коли вони повернутися на батьківщину, зібралися відсвяткувати перемогу. Місцеві жителі мали багато бурхливих овацій та оплесків. Головні герої приймали слова подяки. Переможців тепер оточувала велика слава. Їх нагороджували, вручаючи різні почесті. Потім героям захотілося жити спокійно та розмірено. Однак кожна людина має свою долю. Тому нічого неможливо було змінити. Усі говорили, що Фрірен ельфійська чарівниця.

Однак вона жила іншою долею. Головній героїні протягом кожного дня доводилося стикатися з тінню її минулого часу. У ньому не було нічого хорошого. Вона часто бачила, як відбувається смерть, безпристрасність і байдужість. Фрірен повинна зайнятися налагодженням свого життя. Вона має допомогти людям, які ні в чому не винні. Вплинути на подальшу свою долю може тільки вона сама. Для цього необхідний певний час і зусилля з терпінням. Щоб стати абсолютно щасливою, дівчина неодмінно буде старатися. Героїня не збирається зупинятися ні перед якими труднощами. Тому буде кожен день буде йти до повної перемоги. ©Kino4ua Фрірен: після кінця пригоди (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.7
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?