Kino4ua.com
480p
PG-13

Як стати крутим

Рік:
Ор. назва:
The Jerk Theory
Країна:
США
Режисер:
Скот Андерсон
Тривалість:
01:33:06
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Адам - співак-початківець, якого несподівано кидає кохана жінка. Вона пішла до шкільного хулігана, тому Адам вирішує, що йому час припинити бути хорошим хлопцем. З цього моменту він перетворюється на поганого хлопця, і його теорія спрацьовує, у нього з'являється величезний вибір дівчат. Але одного разу Адам знайомиться з Моллі, яка вирішила зав'язати з поганюками. Останнім її бойфрендом був юнак, до якого пішла кохана дівчина Адама. Тепер, щоб завоювати серце вподобаної дівчини, Адаму необхідно знову стати хорошим хлопцем, ось тільки зробити це виявляється дуже непросто. ©Kino4ua Як стати крутим 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?