Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Під мостом над Аракавою (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Arakawa andâ za burijji / Arakawa Under the Bridge
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Шінбо Акіюкі
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Glass Moon
Ітіноміі продовжує навчання в Тодаї. Йому у спадок дістався великий концерн. У хлопця є одне правило. Його він намагається завжди дотримуватися. Він вважає, що ніколи не повинно бути боргів. Тому він використовує свої гроші та зв'язки. Головний персонаж проживає окремо. Бізнес у нього стоїть на своєму фундаменті. Але, хлопцеві подобається віртуальний світ. Насправді він віддаляється від суспільства. Одного разу, коли він стояв на мосту, впав у річку, яка називалася Аракава. Бездомна дівчина, яку звали Ніно, спала його. Виходить таким чином, що потрібно віддавати борг дівчині.

Однак оплатити нічим. Гроші на даний момент були відсутні. Потрібно після порушення девізу обов'язково повернути суму. Ко потрапив у невигідне становище. Це було зрозуміло незнайомці. Вона вирішила зробити йому пропозицію. Дівчина сказала, що якщо потрібно розрахуватися, тоді доведеться полюбити її і жити з нею. Тому почався новий період життя в хлопця. Кохана дівчина і диваки внесли багато веселощів у долю. Здавалося, під поверхнею мосту добре жити. Японці не дивувалися вогкості. Потім сталося багато нових подій. Монстри з прибульцями виявилися нормальними хлопцями. Нудьгувати абсолютно не доводилося головним персонажам. ©Kino4ua Під мостом над Аракавою (1, 2 Сезон) 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?