Kino4ua.com
HD 720p
R

Астрал. Реінкарнація

Рік:
Ор. назва:
Kuwaresma / The Entity
Країна:
Філіппіни
Режисер:
Ерік Матті
Тривалість:
01:54:11
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Це кіношедевр, який приваблює глядачів з усього світу своєю неповторною атмосферою та унікальним сюжетом. Фільм спочатку отримав назву Kuwaresma і був створений у Філіппінах, під режисерським керівництвом Еріка Матті. Сюжет картини розкриває історію сім'ї, яка стикається з містичними явищами і незрозумілими подіями, пов'язаними з їхнім минулим. Саме тут починається справжній шлях Астралу - світу, де немає місця нічому раціональному, і де все побудовано на вірі, містиці та таємницях. У цьому фільмі чудово змішалися елементи класичного жаху та фентезі, що створює неповторну атмосферу. ©Kino4ua Астрал. Реінкарнація 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?