Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Крабат, учень чаклуна

Рік:
Ор. назва:
Krabat and the Legend of the Satanic Mill
Країна:
Німеччина
Режисер:
Марко Кройцпайнтнер
Тривалість:
01:59:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Німеччина XVII-го століття. 30-річна війна і чума залишили підлітка на ім'я Крабат сиротою. Але якщо тобі чотирнадцять років, і світ відкритий перед тобою, якщо душа твоя сповнена жаги до пригод, а навколо - безкраї простори твоєї землі, то ти обов'язково знайдеш друзів. Блукаючи від села до села, він таємничим чином потрапляє на млин. У господаря, дивної одноокої людини, у підпорядкуванні 11 підмайстрів, які і живуть, і працюють на млині. Крабат стає 12-тим учнем і вельми скоро розуміє, що на Чорному млині відбуваються дуже дивні речі, адже це школа чорної магії і плата за уроки Майстра висока. Кожен новий рік чаклун вбиває одного зі своїх підмайстрів, щоб самому жити далі. І щороку приходить новий учень... ©Kino4ua Крабат, учень чаклуна 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?