Kino4ua.com
HD 720p
PG

Принцеса-жаба: Таємниця чарівної кімнати / Жаб'яче королівство. Таємниця кришталевої жаби

Рік:
Ор. назва:
The Frog Kingdom 2: Sub-Zero Mission / Arctic Adventure: On Frozen Pond
Країна:
США, Китай
Категорія:
Режисер:
Чан Гуансі, Пен Фей
Тривалість:
01:23:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТЕТ
На початку мультфільму в королівстві відбувається серія вибухів, і невідомий лиходій краде стародавній артефакт і огортає королівський палац льодом. Звістка про це моментально поширюється всіма містами і селами, де мешкають жаби. Ситуація істотно погіршується в той момент, коли в царстві починають з'являтися листівки, що повідомляють про те, що магічна реліквія не захищає країну. Розуміючи всю критичність ситуації, царівна-жаба, чиє весілля було зірвано, вирішує приєднатися до загону, який був створений спеціально для того, щоб повернути реліквію. Але щоб місія пройшла успішно, треба розшукати детектива Броуді, який намагається напасти на слід зловмисника. У підсумку воїни об'єднуються з жаб'ячим правителем у команду швидкого реагування і разом із героїнею вирушають у небезпечну мандрівку. Герої опиняються в досить-таки непростій ситуації: коли слуга ворога викрадає у них карту, через що вони починають блукати лісом. Але ж їм необхідно якнайшвидше знайти вихід зі становища, адже, якщо вони не зроблять цього, то доля держави буде вирішена. ©Kino4ua Принцеса-жаба: Таємниця чарівної кімнати / Жаб'яче королівство. Таємниця кришталевої жаби 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?