Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Стажер

Рік:
Ор. назва:
Il tuttofare
Країна:
Італія
Режисер:
Валеріо Аттаназіо
Тривалість:
01:37:41
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головний герой - молодий хлопець на ім'я Антоніо. Вона тільки почав займатися юриспруденцією. І незважаючи на складнощі, він готовий піти на все, аби домогтися бажаного. Тому проходити стажування він готовий навіть у більш досвідчених особистостей. Юристом сучасності і за сумісництвом новим босом для хлопця виявився Тоті. У нього величезний досвід за плечима. Антоніо має робити все, що попросить новий бос. Він готує йому чай, носить його речі та виконує роль особистого водія, а під час обіду герой стає кухарем. Однак наказ про одруження Антоніо з коханкою Тоті став для нього абсолютно несподіваним. ©Kino4ua Стажер 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?