Kino4ua.com
HD 720p
R

Голодні серця

Рік:
Ор. назва:
Hungry Hearts
Країна:
Італія
Режисер:
Саверіо Костанцо
Тривалість:
01:52:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головні герої - молоді жителі Нью-Йорка Джуд і Міна зустрілися за вельми курйозної ситуації, сподобалися одне одному, завели роман, що переріс у серйозні стосунки і одружилися. Незабаром пара дізнається, що їм належить стати батьками, але до такої відповідальності обидва ще не готові. Здавалося б народження дитини повинно викликати радість і приносити щастя, але замість цього в житті Джуда і Міни починаються одні тільки проблеми. Міна впевнена, що будучи матір'ю, вона краще за всіх знає, що потрібно дитині і як потрібно її ростити. Вона не підпускає до малюка навіть лікарів, що насторожує Джуда. З кожним днем у неї все сильніше розвивається боязнь навколишнього світу, який негативно діє на дитину, тому Міна всіма силами відгороджує сина від будь-якої небезпеки. Одержимість дружини всерйоз лякає Джуна, який намагається врятувати сина від згубного впливу Міни, що призводить до глибокої сімейної кризи. ©Kino4ua Голодні серця 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?