Kino4ua.com
HD 720p
R

Здохни!

Рік:
Ор. назва:
ExTerminators
Країна:
США
Режисер:
Джон Інвуд
Тривалість:
01:31:43
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Сюжет фільму розповідає про трьох жінок, які ніколи не були знайомі одна з одною. Усі вони є абсолютно різними людьми, яких об'єднує лише одне - бажання помститися своїм чоловікам. Одного разу скромна бухгалтерка Алекс вирішує відвідати курси з управління гнівом, на якому вона і зустрічає двох жінок зі схожими проблемами, Стеллу і Нікі. Разом вони придумують план помсти для своїх чоловіків, які дуже сильно образили їх, і втілюють його в життя. Після цього новоспечені подруги вирішують, що вони просто зобов'язані допомагати всім скривдженим жінкам. Раз по раз вони позбавляють нещасних дівчат від їхніх кривдників. ©Kino4ua Здохни! 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?