Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Бобер

Рік:
Ор. назва:
The Beaver
Країна:
США, ОАЕ
Режисер:
Джоді Фостер
Тривалість:
01:30:59
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Фільм розповідає про те, як бізнесмен середньої руки, який був Генеральним директором підприємства з виробництва дитячих іграшок, почав впадати в депресію через наближення банкрутства. Компанія почала зазнавати збитків, і Волтер Блек не зміг впоратися з неприємностями, що навалилися на нього. Він перетворив життя своїх домочадців на справжнє пекло. Це завершилося тим, що дружина, Мередіт Блек (Д. Фостер) вигнала його з дому, на превелике полегшення старшого сина Портера.

Волтер, зібравши свої нехитрі пожитки, переїхав у готель, де вирішив звести рахунки з життям. Але навіть у цьому заході чоловікові не щастило. Після кількох невдалих спроб самогубства, психіка Волтера і зовсім дала збій. Він розшукав у самому собі альтернативну особистість, яку представив усім і собі, зокрема, у вигляді м'якої іграшки, ляльки бобра, одягненої на руку. З цього моменту Волтер спілкується з навколишнім світом тільки за допомогою ляльки, кажучи всім, що це такий спосіб відновлення його психічного здоров'я. Нібито, цей метод порадив йому його психіатр, до якого, треба сказати, Блек уже давним-давно перестав ходити.

Дружина спочатку сприйняла це цілком нормально і навіть підтримувала Волтера, але сам Блек уже почав розуміти, що Бобер дедалі більше захоплює його свідомість і він не може чинити опір йому. Тим часом, у старшого сина Портера також не все гладко в житті. У нього зав'язалися романтичні стосунки з дівчиною, але він не зміг зрозуміти її внутрішній світ. Ба більше, у хлопця почалися проблеми в школі через його незаконний (певною мірою), бізнес. ©Kino4ua Бобер 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?