Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Бойовий Континент / Країна Душ (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Soul Land / Douluo Dalu
Країна:
Китай
Категорія:
Режисер:
Шень Лепінг
Тривалість:
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | BambooUA
Тан Сань це головний герой нашої історії, який є одним із найталановитіших вихованців монастиря бойових мистецтв. На нього покладаються великі надії, оскільки в ньому скоро проявиться секретний дар. Одного чудового дня йому належить пройти обряд посвяти в обрані, а також оволодіти потужною зброєю, яка буде прихована від ворогів. Як виявилося, юнак був розчарований у своєму призначенні і вирішив самостійно творити свою долю, вирушивши на "Пекельний Пік".

Він бунтував, бо не знаходив відповіді на запитання, які мучили його. Хлопець не бачив сенсу у своєму існуванні, тому шукав себе в цьому світі. Але він і уявити не міг, що його пошуки можуть призвести до неминучої загибелі, бо передані йому можливості було суворо заборонено виносити з храму. Щоб не впасти від чужої руки, Тан наважується на самогубство. Під час польоту в прірву головою вниз він потрапляє в новий світ. Там він немов проживає друге життя. Життя сина коваля, який трудиться в невеликому селищі. Завдяки своїй духовній силі, хлопець справляється з усіма труднощами на своєму життєвому шляху. ©Kino4ua Бойовий Континент / Країна Душ (1 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.5
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?