Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Ліга Справедливості проти Юних Титанів

Рік:
Ор. назва:
Justice League vs. Teen Titans
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Сем Лью
Тривалість:
01:19:17
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Кайзоку
Після битви з Легіоном Смерті Ліга Справедливості раптово стикається з невідомим могутнім суперником, який вміє захоплювати контроль над іншими. Робін, намагаючись проявити себе, порушує наказ і своїми діями ставить місію під ризик. Через це Бетмен відсилає його до школи Юних Титанів - команди молодих супергероїв, які вчаться керувати своїми здібностями та працювати разом. Тепер, незважаючи на непростий характер, Робін змушений навчитися працювати в команді та завести друзів. Тим часом над світом нависла величезна загроза - могутня сила, пов'язана з одним із Юних Титанів, хоче вторгнутися на Землю і влаштувати тут пекло. ©Kino4ua Ліга Справедливості проти Юних Титанів 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?