Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Деджі зустрічає дівчину (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Deji Meets Girl
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Усіо Тадзава
Актори:
Тривалість:
00:02:02
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | AniKoe
У чарівний літній сезон сюжет цього захопливого аніме розгортається навколо Майсе Хіґа - молодої дівчини, яка вже залишила свою шкільну лаву і готується до нових викликів на старшому щаблі. Її сім'я володіє прибережним готелем на прекрасному Окинавському острові, де Майсе часто допомагає рідним, приймаючи та розміщуючи відвідувачів. Але одного дня, в їхнє життя вривається загадковий хлопець Ітіро Судзукі, який стверджує, що він прибув з пульсуючої столиці Токіо. Ця зустріч стає поворотним моментом у звичайному житті Майсе, події забарвлюють її світ непередбачуваними відтінками. Таємничі події, знаки долі та невимовні емоції супроводжуватимуть головних героїв у цій унікальній пригоді. Аніме занурить глядача в чарівний світ містичних і неймовірних пригод, залишаючи сліди в серцях шанувальників. ©Kino4ua Деджі зустрічає дівчину (1 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.4
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?