Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Світ Удону Поко (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Poco's Udon World
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Такуно Сейкі
Тривалість:
24 хв. / 1еп.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | InariDUB
Головний персонаж давно відірвався від сім'ї і переїхав жити в перспективний Токіо. Раніше Сота Тавара мешкав у маленькому Кагава, але можливість обіймати круту посаду столичного веб-дизайнера, стала вирішальною в нинішньому місці проживання. Сумна звістка про загибель батька хлопця, принесли Соті величезну душевну рану. Вирушивши в рідні краї на похорон, юнак навіть не міг припустити, що вже не повернеться в Токіо.

Вдома нічого не змінилося. Сім'я так само вважається найкращою в префектурі в приготуванні пшеничної локшини удон, і тримає успішний невеликий ресторанчик. Але вирішує залишитися в Кагаві Тавара не через це. Тридцятирічний хлопець знайомиться з милим створінням на ім'я Поко. Малюк начебто хлопчик, але у нього на маківці знаходяться незрозумілі вушка, як у лісового звірка, а на його п'ятій точці можна побачити пухнастий хвостик, що нагадує шикарний хвіст лисиці.

Сота досі не бачив нічого подібного і, дізнавшись секрет загадкової крихітки, вирішив не тільки забути про столичне життя, а й дати притулок Поку у себе під дахом. Ангельськи красивий блакитноокий бутуз із вушками, захоплюється їжею, яку готує прийомний тато, а ще він любить стрибати своїми маленькими ніжками по калюжах за жабами і завзято реготати. Як же можна не закохатися в цю славну красу і не віддати всього себе заради її виховання? ©Kino4ua Світ Удону Поко (1 Сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?