Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Останній вигнанець (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Last Exile
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Чіґіра Коїчі
Тривалість:
1 серія: ~24 хв. (цілком серій: 26)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
Клаус і Лаві виросли разом і звикли ділити на двох будь-яку біду, шматок хліба і любов до неба. Після того, як їхні батьки-пілоти загинули, виконуючи важливе завдання, Клаус і Лаві навчилися літати на старому кораблику-ваншипі - і самі стали кур'єрами. Але ваншип був для них не просто засобом заробити на життя: юні пілоти мріяли перемогти в знаменитих перегонах на Кубок Норікії. Вони й уявити не могли, що одного разу зіграють важливу роль у багаторічному протистоянні могутньої Гільдії і таємничого Алекса Роу, капітана непереможного корабля "Сільвана"...

Світ Престала, де розгортається дія серіалу, складається з двох планет, між якими пролягає потужна повітряна течія Грандстрім. Держави двох планет ведуть затяжну війну за ресурси: жителі пустельного Анатоля відчувають постійну нестачу води, жителі крижаного Дізіта знемагають від безжальної зими. А над усіма ними стоїть Гільдія, для якої війна - це всього лише шахи. Гільдії належить не тільки право судити, хто переміг у тій чи іншій битві, - вона також контролює всі клавдієві установки, без яких великим бойовим кораблям ніколи не піднятися в небо. ©Kino4ua Останній вигнанець (1 Сезон) 2003 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?