Kino4ua.com
HD 720p
R

Герцог Смерті і його темна покоївка (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Shinigami Bocchan to Kuro Maid / The Duke of Death and His Maid
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ямакава Йошікі
Тривалість:
1 серія: 23:45
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | FanVoxUA, Багатоголосий закадровий | Робота Голосом
Юний Герцог знав тільки смуток і самотність у житті. Не так давно йому довелося зіткнутися з незрозумілим випадком. Хлопчику одного разу зустрілася жінка. Потім виявилося, що це відьма. За допомогою своїх заклинань вона прокляла головного героя. Пізніше виявилося, що у Герцога з'явилася дивовижна здатність. Тепер разом із нею жити просто нестерпно. Коли підліток торкався рукою до живого, все миттєво гинуло. Довелося загинути багатьом тваринам і рослинам. Сина батьки відправили в глиб лісу. Там розташована будівля старої резиденції. Протягом тривалого часу хлопцеві довелося жити абсолютно одному.

Одного разу в його будинку відбулася поява красуні. Вона сказала, що може працювати як покоївка. Після цього все в житті героя змінилося. Алісі вдалося довести, що у світі багато цікавого. Вона почала доглядати за своїм паном. Їй вдалося знаходити різні пікантні витівки. Одного разу бідолаха дізнався, що аристократам не хочеться з ним спілкуватися. Герцогу захотілося відшукати наявність способу, за допомогою якого буде знято заклинання. Він неодмінно запропонує дівчині стати його дружиною. Алісі дуже хочеться допомогти своєму пану. Вона змогла перевернути його долю на краще. ©Kino4ua Герцог Смерті і його темна покоївка (1, 2 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.2
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?