Kino4ua.com
480p
PG-13

Матері та доньки / Матері та дочки

Рік:
Ор. назва:
Mothers and Daughters
Країна:
США
Режисер:
Пол Даддрідж, Найджел Леві
Тривалість:
01:32:02
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ДІМ
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Мама - це безперечно найважливіша людина в житті кожного з нас, але часто трапляється таке, що між мамою і дитиною відбуваються різні непорозуміння, які призводять до сварок і короткострокових образ один на одного, без цього ніяк. Фільм розповідає історію відразу десяти дівчат і показує їхні взаємини з їхніми мамами. На життєвому шляху у героїнь трапляються найрізноманітніші проблеми, і найчастіше вони намагаються знайти допомоги у найближчої для себе людини - мами, але трапляється і таке, що ця людина не в силах зрозуміти ситуацію, в яку потрапило їхнє чадо, і на цьому ґрунті виникають конфлікти, хоч би скільки вони не тривали, їм судилося закінчитися, і чудовим для цього приводом слугує міжнародне свято День матері. ©Kino4ua Матері та доньки / Матері та дочки 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?