Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Ідіотка (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
AHO-GIRL
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кусакава Кейдзо, Тамакі Шінґо
Тривалість:
23 хв. 57 сек. / 1еп.
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Kaizoku
Спочатку багато хто думав, що людство погубить їхня цікавість і жага до знань. На жаль, після перегляду цієї творчості ви зміните свою точку зору. Тупі, натурально, тупі люди знищать людство. Розумна людина ніколи не полізе за ґрати, де написано "Висока напруга". Розумна людина вчиться на чужих помилках, хоча, часом, і на своїх. Проте потрібно завжди розраховувати на свої сили. Ось, у нашої головної героїні все так погано, що аж добре. Ну як можна отримати з усіх контрольних по НУЛЬ балів КАРЛ?! Навіть не один бал, а нуль... Складно в це повірити. Відповіді були дані з усіх контрольних задовго до цих самих контрольних. Таке може провалити тільки, відверто, тупа людина.


Гаразд була межа цієї дуристики, але цього немає і не відбувається. Межі немає. Як говорилося в одному відомому мультфільмі: "Нескінченність не межа!". Як же ця фраза характеризує Йошико Ханабатаке. Дівчинка, навіть, коли говорить, то це має дуже поганий вигляд. Усе, що вона не робить, має дурний вигляд. Кожного дня межі дурості перевершують вчорашній. Виглядає таке з боку дуже кумедно. З іншого боку таку людину дуже шкода. Навіть так, ти нічого не зможеш зробити. Її друзі нічого не можуть із цим зробити. Співчуваємо її повній протилежності. Акуру Акуцу відважує бідній Йошико стусанів з будь-якого приводу. А як інакше? Потрібно ж таку людину тримати в узді, а то може завтра бути велика біда... ©Kino4ua Ідіотка (1 Сезон) 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?