Kino4ua.com
HD 720p
R

Хроніки Акаші, Викладач магії Кретин (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Akashic Records of Bastard Magic Instructor
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Мінато Кадзуто
Тривалість:
1 серія: ~ 24:00 (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | UFDUB
У незвичайному містечку Фенджіт розташована найкраща магічна академія, де навчаються юні чарівники. У стінах навчального закладу викладають не тільки теорію, а й проводять практичні заняття і кожен учень може показати власні сили в чаклунстві. Сістіна разом із Люмією є одними з найкращих учнів, адже вони відвідують усі уроки та багато часу приділяють відточуванню магічних навичок. Нещодавно дівчата дізналися про звільнення улюбленого викладача. Красуні вірили в краще, а тому думали, що замість милого педагога з'явиться не менш талановитий викладач. Дорогою до академії Люмія та Сістіна зустріли нахабного підлітка, який вивів їх із себе. Великим розчаруванням для відмінниць став той факт, що вискочка є їхнім новим учителем. Незабаром школярки дізналися, що Глен Рейдерс був призначений директором магічної академії. Ось тільки ніхто зі студентів не може зрозуміти, за які заслуги прийняли Глена, адже він вічно читає мангу і дрімає на заняттях. Систіна не витримала нахабної поведінки Рейдерса і вона викликала його на дуель, в якій з легкістю перемогла ледачого викладача. ©Kino4ua Хроніки Акаші, Викладач магії Кретин (1 Сезон) 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?