Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

РеЛайф: Повторне Життя / Рілайф - Фінальний розділ (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
ReLIFE
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Косака Сатору
Тривалість:
1 серія: 23:45
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Kitsune, FanVoxUA
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Нерідко доросле життя вимагає від людей великих зусиль. Людина зобов'язана слідувати новим правилам і законам, контролювати свої емоції та ухвалювати правильні рішення. Вся праця обов'язково призведе до того, що простий хлопчисько стане чоловіком, а дівчисько перетвориться на жінку. Якщо з життєвими випробуваннями впоратися не вдалося, то ти автоматично перевтілюєшся на справжній покидьок суспільства. Саме так сталося з Кайзакі Аратою.

Хлопець завершив навчання в університеті лише до 27-ми років. До отримання диплома він був змушений працювати протягом двох років, щоб зібрати певну грошову суму. Після отримання кваліфікації головний герой влаштувався в престижну компанію, але пропрацював там лише три місяці. Хлопцеві не сподобалася атмосфера організації, і він вирішив розпрощатися з нею. Арата відчайдушно шукав гідне місце, але нічого не виходило. Навіть мама перестала сподіватися на світле майбутнє сина. Після чергової пиятики з приятелями Кайзакі зіткнувся з незнайомцем, який пообіцяв кардинальні зміни в житті. ©Kino4ua РеЛайф: Повторне Життя / Рілайф - Фінальний розділ (1 Сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?