Kino4ua.com
HD 720p
R

Хабемус Папа / У нас є Папа

Рік:
Ор. назва:
We Have a Pope / Habemus Papam
Країна:
Італія, Франція
Режисер:
Нанні Моретті
Тривалість:
01:44:47
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Після смерті папи в Римі збирається конклав, щоб обрати нового понтифіка.

Після кількох днів засідання голосування кардиналів дає ім'я переможця: ним стає кардинал Мельвіль. Однак в останню мить перед виходом на балкон Апостольського палацу новий папа не в змозі постати перед вірянами через панічну атаку і ховається у своїх покоях. Щоб допомогти понтифіку впоратися з психологічними проблемами, до Ватикану запрошують відомого психоаналітика.

Незабаром папі вдається втекти від своєї охорони під час поїздки в місто, щоб на самоті обміркувати своє становище і побути серед простих людей. Представник Ватикану Райський приховує від кардиналів пропажу, він періодично отримує від Мельвіля дзвінки. Новообраний папа зустрічає в готелі театральну трупу, що ставить "Вишневий сад", і згадує про своє кохання до Чехова, а також інкогніто відвідує іншого психоаналітика, колишню дружину запрошеного до Ватикану професора.

Тим часом, щоб скоротати час, психоаналітик організовує в палаці волейбольний турнір серед кардиналів. За три дні Райський повідомляє кардиналам, що папа зник, але йому відоме його місце розташування. Кардинали майже одноголосно погоджуються вирушити за папою. Вони заходять до театру під час вистави і відвозять папу до Ватикану. Він виходить до вірян і просить вибачення за те, що не може взяти на себе таку відповідальність, бо церкві, на його думку, потрібен сильний лідер, яким він себе не вважає. ©Kino4ua Хабемус Папа / У нас є Папа 2011 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?