Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Не самотнє життя (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Hitoribocchi no Marumaru Seikatsu
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Такефумі Адзай
Тривалість:
1 серія: 24:00 (цілком серій: 12 з 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Кіото
В аніме розповідається про події, що відбуваються в сучасному світі. Суспільство розростається зі стрімкою швидкістю. Певні особистості стали страждати через "фобічний розлад". Тобто, індивідууми почали боятися соціуму. Боччі Хітора - це одна з головних героїнь, яка не може повною мірою насолоджуватися життям. Через острах у великих скупченнях людей, дівчинка починає відчувати дискомфорт. Надалі це призводить до нудоти і блювотних рефлексів. Ці муки викликають небажання жити і з'являються перші думки про суїцид. Єдина людина, яка знає про всі труднощі Боччі - це Кай Явара.


Дівчина помітно відрізняється від головної героїні. Вона любить великі компанії, адже вважає спілкування незамінною частиною для пересічного жителя. Кай всіляко намагається вплинути на життя нової подруги. Жити в постійному страху, і пережити за своє життя - дурна витівка. Необхідно кардинально змінювати свій стиль. Вони однокласниці, постійно спілкуються між собою. І це проведення часу в колі кмітливої і жвавої дівчини має допомогти головній героїні впоратися зі своїми труднощами. Її життя сповнене неприємних сюрпризів, і від них саме час позбутися. ©Kino4ua Не самотнє життя (1 Сезон) 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?