Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

П'єта

Рік:
Ор. назва:
Pietà / 피에타
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Кім Кі Дук
Тривалість:
01:42:48
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Artymko, Vasyl T
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головний герой Лі Ган До жорстокий і нещадний. Він заробляє на життя тим, що вибиває гроші у боржників лихваря. І робить це вельми суворо, калічачи і принижуючи людей, щоб у майбутньому вони могли оформити страховку, яку і беруть як основну плату. Одного разу в будинок чоловіка заявляється жінка, яка називає себе його матір'ю. Вона звинувачує себе в його діях, вважаючи, що він виріс таким жорстоким, бо мати його покинула. Тривалий час Лі Ган До не вірить, що в нього знайшлася сім'я, але поступово приймає її. Чи зможе присутність матері змінити його нахили? Чи перегляне він свої погляди на життя? ©Kino4ua П'єта 2012 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?