Kino4ua.com
HD 720p
R

Живи тепер / Тут і зараз

Рік:
Ор. назва:
Here and Now / Blue Night
Країна:
США
Режисер:
Фаб'єн Констант
Тривалість:
01:27:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий Канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Вічний бій між силами світла і темряви - глибока тема багатьох знаменитих творів. Головним героєм фільму є боєць Каллан, який захищає світ від вторгнення руйнівних ворогів. Головним суперником чоловіка стає Вікінг, що володіє силою безсмертя. Разом із ним на боці зла виступає не менш могутній поплічник Муерте. Разом підступний дует планує черговий напад на людство, здатний поневолити ним увесь людський рід. Раніше представнику світлих сил уже не раз доводилося воювати з безсмертним противником. Ці сутички закінчувалися для Каллана грандіозною перемогою. Однак батько хаосу продовжував повертатися до життя. У новій історії старий ворог героя знаходить собі товариша. Жахлива загроза, що нависла над Землею, приготувалася завдати чергового удару з набагато більшою силою. Однак відважний воїн не може допустити руйнувань і сміливо висувається в атаку. Чи вдасться знаменитій суперлюдині зберегти життя людству й остаточно зруйнувати темну армію, що несе зло у звичайний світ? ©Kino4ua Живи тепер / Тут і зараз 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?