Kino4ua.com
HD 720p
R

Афера по-неаполітанськи

Рік:
Ор. назва:
Benvenuti in casa Esposito / Welcome at Esposito's
Країна:
Італія
Режисер:
Джанлука Ансанеллі
Тривалість:
01:38:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головний герой комедійного фільму - простодушний і трохи наївний Тоніно. Ось тільки хлопець не з простої сім'ї, його батько Дон Рафаель - глава великого мафіозного клану. Що робити, якщо у небезпечного і шанованого неаполітанського бандита виріс син - добродушний простак? Кому довірити свою кримінальну "імперію", яка так важко будувалася все життя? І справді, коли Дон Рафаель помирає, у спадок влада переходить не до простака Тоніно, а до відповідного кандидата. Ось тільки Тоніно не готовий змиритися з цією несправедливістю. Головний герой збирається довести всім, що він може бути гідним бандитом. ©Kino4ua Афера по-неаполітанськи 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?