Kino4ua.com
HD 720p
R

Магічний світ Ендрю Беннетта

Рік:
Ор. назва:
Andrew Bennett
Країна:
США
Режисер:
Кевін Пайєт
Тривалість:
01:34:43
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | OKKO
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
У центрі історії опиняється мисливець за рідкісними і забороненими книгами. Це його пристрасть і сенс життя. Усі свої унікальні знахідки він дбайливо зберігає в особистій бібліотеці, що вважається сховищем найнебезпечніших для людства знань.

Якщо хоча б одна книга з бібліотеки потрапить не в ті руки, то цивілізація опиниться у смертельній небезпеці. Життя може зануритися в хаос і навіть зупинитися. Через це Ендрю намагається бути обережним і не допускати такої можливості.

Щоб захистити людство від небезпечних знань, герой фільму "Магічний світ Ендрю Беннетта" здійснює недоступні багатьом смертним практики. І це працює... зараз.

Одного разу Ендрю виявляється втягнутим у розслідування серії загадкових убивств. Поліція, попри всі зусилля, не змогла відновити картину того, що сталося. І тепер Ендрю повинен об'єднатися з інспектором Гоббсом, щоб зловити небезпечного маніяка, одержимого похмурими магічними ритуалами, здатними привести до кінця світу. ©Kino4ua Магічний світ Ендрю Беннетта 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?