Kino4ua.com
HD 720p
R

Американське повстання

Рік:
Ор. назва:
American Insurrection
Країна:
США
Режисер:
Вілльям Салліван
Тривалість:
01:55:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ОККО
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дія сюжету цього фільму відбувається в невизначеному майбутньому в Америці, яка загрузла в міжособистісних, політичних і релігійних конфліктах. Вулицями як національна поліція розгулюють цивільні ополченці, які називають себе "добровольцями", вони відстежують усіх людей за допомогою системи штрих-кодування. Якщо людина біла, має традиційну сексуальну орієнтацію і є християнином, тоді їй не потрібен штрих-код. Але всі інші відмічені на все своє життя і є живими мішенями, на яких полюють добровольці. Саме вони вирішують, кому дарувати життя, а кого знищити або засадити до в'язниці. Насправді в ополченні задіяна величезна кількість людей, які ступили на шлях очищення Америки від небажаних елементів, і цей рух очолюють президент США, відомий як Засновник.

Ми познайомимося з невеликою групою людей, які ховаються на фермі, розташованій на лісовій галявині, недалеко від канадського кордону. А все тому, що вони є соціальними ізгоями. Забі (Надін Малуф) - мусульманка, чию сім'ю знищили банди добровольців, вона живе в цьому віддаленому місці зі своїм чоловіком Девідом (Нік Вестрейт) і друзями Джарретом (Джаррет Керр) та його дружиною Сарою (Сара Вортон). Річ у тім, що ця ферма належить добровольцю Гейбу (Майкл Реймонд-Джеймс), колишньому ветерану армії, який покинув сім'ю і приєднався до кривавої політичної банди.

Сара і Джаррет захопили цю ферму і утримують Гейба прикутим у сараї. Тим часом вони використовують ферму як сучасну підземну залізницю, щоб допомогти всім охочим втекти від переслідувань поплічників Засновника до Канади. Це ідеальне місце ще й тому, що за законом над будинками добровольців заборонені польоти безпілотних літальних апаратів. Єдина перепона для Сари та її друзів - це те, що вона змушена змушувати Гейба щодня говорити по радіозв'язку зі штабом, щоб вони нічого не запідозрили. ©Kino4ua Американське повстання 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?