Kino4ua.com
HD 720p
R

Чужий: Царство людини

Рік:
Ор. назва:
Alien Reign of Man
Країна:
США
Режисер:
Джастін Прайс
Тривалість:
01:24:34
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Еволюція - дивна річ: те, що не повинно було еволюціонувати, повелося абсолютно непередбачувано... Іноді, щоб врятувати свій світ, потрібно зруйнувати чийсь. На Землі сталася страшна катастрофа, і тепер, щоб врятуватися і повернути все до попереднього стану, людство посилає команду досвідчених фахівців на віддалену планету, які повинні там відшукати й активувати особливу машину - лише ця дія зможе дати людям останній шанс. Але місія виявляється далеко не такою простою, як хотілося б. Космонавти опиняються у своєрідній пастці, опинившись на чужій планеті. Цей світ населений дивними і моторошнуватими монстрами, які не відчувають до непроханих гостей ані найменшої симпатії. Ці створіння поводяться агресивно і нападають на команду, яка тепер змушена насамперед думати про виживання і про те, як перемогти в конфлікті з живучими і небезпечними космічними монстрами... Чи вдасться нашим героям успішно завершити місію і врятувати власні життя від недружелюбних мешканців, які кишать всюди в незнайомому світі... ©Kino4ua Чужий: Царство людини 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb2.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?