Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Воїни Еллади / Пекельні пси

Рік:
Ор. назва:
Hellhounds
Країна:
США
Режисер:
Ріккі Шродер
Тривалість:
01:23:31
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Давньогрецьке весілля в королівському палаці було в самому розпалі, коли раптом з'ясовується, що наречену-принцесу отруїв один із гостей, знехтуваний нею колись шанувальник. Тепер душа красуні вирушила в призначене всім смертним місце царство мертвих, в якому править суворий підземний бог Аїд. Щоб спробувати врятувати кохану і повернути її на світ, світ живих і люблячих її людей, безстрашний чоловік, разом з іншими воїнами Еллади, веде шлях у підземне царство. Однак однією з найважчих перепон у його дорозі стали гончаки пекла - вірні прислужники володаря темряви Аїда. ©Kino4ua Воїни Еллади / Пекельні пси 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb3.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?