Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Мертві Землі

Рік:
Ор. назва:
The Dead Lands
Країна:
Велика Британія, Нова Зеландія
Режисер:
Тоа Фрейзер
Тривалість:
01:47:32
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Події фільму розгортаються в Новій Зеландії, у доколоніальний період, коли землі нікому не належали, крім місцевих племен. Але і між місцевим населенням не все спокійно. Ворогуючі племена ведуть боротьбу за території. Тільки одні діють відкрито і чесно, а інші вдаються до обману і капостей. Юний син вождя Хонгі стає свідком кричущого акту осквернення останків предків членом ворогуючого племені, але вороги примудряються обернути все проти Хонгі, що призводить до початку війни між племенами. У результаті бійні батько Хонгі і багато одноплемінників гинуть. Хлопцеві вдається вижити, але тепер його сенсом життя стає помста вбивцям. Хонгі залишає рідні землі для пошуків легендарного воїна з племені маорі, який може навчити його бойових мистецтв, спритності в полюванні, а також безстрашності. ©Kino4ua Мертві Землі 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?