Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Кролецип та Хом'як Темряви

Рік:
Ор. назва:
Chickenhare and the Hamster of Darkness
Країна:
Бельгія, Франція
Категорія:
Режисер:
Бен Стасен, Бенжамен Муске
Тривалість:
01:31:21
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Кролецип ненавидить своє ім'я і постійно шкодує про те, що так сильно відрізняється від інших. Його прийомний батько не раз розповідав Кролеципу, що разом зі своїм найкращим другом вирушив на пошуки легендар6ного храму Хом'яка Темряви. Тоді вони так і не знайшли цей храм, зате під час пошуків випадково натрапили на маленьку дивовижну істоту - Кролеципа. Цю історію Кролецип чув неодноразово і прекрасно знав, що прийомний батько його любить, але знущання оточуючих уже давно йому набридли. Він мріяв пройти випробування і стати королівським шукачем пригод. Але під час випробувань на Кролеципа чекала нищівна невдача і ще більше насмішок. І тоді Кролецип вирішив вирушити зі своїм найкращим другом у мандрівку, щоб зробити те, що не вдалося його названому батькові, - відшукати храм Хом'яка Темряви. У цій мандрівці на Кролеципа чекає чимало дивовижних зустрічей, безліч небезпечних пригод і неймовірні знахідки. ©Kino4ua Кролецип та Хом'як Темряви 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?