Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Демонічне прокляття Абізу

Рік:
Ор. назва:
The Offering
Країна:
США, Велика Британія, Болгарія
Режисер:
Олівер Парк
Тривалість:
01:33:19
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
У центрі сюжету фільму жахів - молода жінка Клер та її чоловік, які приїхали погостювати до батька чоловіка, сімейним бізнесом якого є похоронне агентство Фенберга. Старий радий приїзду сина, адже він - син хасида і спадкоємець їхньої справи. Тут знаходиться велика громада і кожен член знає, що наприкінці життя він потрапить у це агентство, як клієнт. Клер вагітна і це радісна весь для майбутнього дідуся, але в громаді відбуваються дивні справи, раз у раз помирають люди, а їхні смерті не виглядають природними і легкими.

На стіл похоронного бюро потрапляє тіло чоловіка і за першими ознаками його відхід з життя схожий на самогубство. Під час детального розгляду співробітники знаходять біля тіла невеликий ніж, на руків'ї якого вирізані дивні символи, що є стародавнім захисним закляттям, яке замикає демона всередині тіла. На шиї загиблого висить шнурок із трикутним синім каменем, але варто тільки співробітникові моргу перерізати мотузку, як каламутні очі трупа відчиняються, а приміщеннями починає гуляти вітер, блимати світло ламп і грюкати двері.

Громада хасидів століттями бореться з прокляттям Абізу - демона, що викрадає дітей і навіює помилкові почуття. А головною ідеєю цього великого лиходія служить одна мета - привести дитя на вівтар. Демон жадає крові немовляти, що живить його існування, а тут жертва сама прийшла до нього в руки. Клер відчуває небезпеку, але ні вона сама, ні її чоловік не знають, що прямо під ними, у сімейному морзі, всередині таємничого трупа таїться стародавнє зло зі зловісними планами щодо майбутньої дитини. ©Kino4ua Демонічне прокляття Абізу 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?