Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Певний науковий Акселератор (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
A Certain Scientific Accelerator
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Каманака Нобухару
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 11 з 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Amanogawa
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дії відбуваються у фантастичному світі, де існує магія. Володарів таких здібностей іменують "есперами", і вони діляться на кілька категорій. Деяким дозволяється справді мати доступ до міста, але деякі змушені покладатися на зовсім інші складові. Однак кожен еспер по-своєму небезпечний, тому що володіє руйнівною силою, яку може використовувати в різних цілях. Якраз це відбувається, оскільки один еспер опиняється в непростій ситуації. Він намагається захистити людину, але використавши всю свою міць, потрапляє в лікарню.

Все ж вдається вижити, проте на відновлення потрібен час. Якраз молодий чоловік і знайомиться там із таємничою дівчиною, що має важливу фотографію. Тим часом у самому місті відбуваються інші події, де головні героїні змушені покладатися виключно на свої здібності та інші речі. При цьому навколо відбуваються лякаючі події, що можуть призвести до різних наслідків. Однак спільними зусиллями у них є можливість не допустити хаосу в усьому світі. Щоправда на цьому все не закінчується, адже у ворогів є план зі знищення Академія-сіті, єдиного міста, де магія вільно використовується. ©Kino4ua Певний науковий Акселератор (1 Сезон) 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?