Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Інуяша (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
InuYasha
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ікеда Масаші, Такахаші Руміко
Тривалість:
24 хв 26 сек / 1еп.
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Kaizoku
Ця дивовижна і фантастична історія вже сталася в Токіо з дівчиною на ім'я Кагоме Хігураші. Батьки героїні проповідували синтоїстську віру, керували храмом, і ця релігія була основною релігією в родині. Мила дівчина абсолютно нічим не відрізнялася від однолітків. Вона ходила до звичайної школи, а у вільний час гралася з котом і молодшим братом, який часто глузував із її сестри. Вона навіть уявити собі не могла, наскільки кардинальними будуть зміни в її житті в найближчому майбутньому.

І сталося наступне. Повернувшись додому після уроків Катоме, їй доводиться змінювати маршрут і їхати на місце. За запевненням брата, тварина впала в порожній колодязь, і нещасну тварину потрібно якомога швидше врятувати від загибелі. Але коли вона зазирнула в колодязь, демонічна істота накинулася на дівчину, вимагаючи повернути вкрадений Камінь Чотирьох Душ. Катоме дуже злякалася цієї зустрічі, тим паче, що не розуміла, що відбувається. ©Kino4ua Інуяша (1 Сезон) 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?