Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG-13

Візуальна в'язниця (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Visual Prison
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Доуджі Фурута
Тривалість:
1 серія: 24:00 (цілком серій: 12 з 12)
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Популярна рок-група айдолів, що складається з молодих хлопців і найкрасивіших дівчат, привертає величезну кількість уваги не тільки серед дівчат, а й хлопців. Кожен з цих юних обдарувань володіє нелюдською красою і екстравагантною зовнішністю. Але що ж не так із цими хлопцями? Вони ніби навіть не втомлюються після всіх своїх танців і танців, а потім і зовсім готові зробити ще кілька концертів. Іноді багато фанатів помічають, що у молодих хлопців є ікла, але що це означає? Завдяки своєму таланту вони стануть розбивати серця фанаток і фанатів, приносячи неймовірну популярність своїй групі і великі гроші для реалізації своїх заповітних бажань. Всі вони повинні виховувати майбутніх зірок у самих собі і давати їм все те, чого їм не вистачатиме під час дорослішання і становлення особистості. Їм просто потрібно буде побачити свої таланти і розвинути. Вокал, хореографія, поведінка на сцені та на зіркових заходах - усьому цьому потрібно буде вчитися і повністю підлаштуватися під сучасне покоління фанатів. Усе це є дуже важким для вампірських хлопців та дівчат, адже від них вимагатимуть повної віддачі та високих результатів. ©Kino4ua Візуальна в'язниця (1 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.2
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?