Kino4ua.com
HD 720p
R

Поза законом

Рік:
Ор. назва:
Outlaw
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Нік Лав
Тривалість:
01:45:06
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
День весілля з коханою для Джина Деккера мав стати найщасливішим у житті, але на заваді щасливій парі стала банда відморозків, яка жорстоко побила Джина і зірвала всі його плани. У цей же час додому повертається ветеран війни в Іраку Денні Брайант. Розчарований хлопець стикається з суворою реальністю, адже вдома на нього ніхто не чекає, а на вулицях міста панує хаос і процвітає кримінал. Численні банди контролюють окремі райони міста і тримають людей у страху. Поліція безсила. Тоді втомлені від жорстокості довкола люди починають об'єднувати зусилля проти безжальних відморозків, які живуть поза законом. Денні стає тренером і наставником простих хлопців, охочих навчитися постояти за себе. За допомогою суворих правил і жорстких тренувань Денні робить із шмаркачів практично справжніх воїнів, готових вести боротьбу з несправедливістю. Однак набуті навички та вміння сильно змінюють життя хлопців і далеко не в кращий бік... ©Kino4ua Поза законом 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?