Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Ультрамен (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Ultraman
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Шінджі Арамакі, Кенджі Каміяма
Тривалість:
00:25:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Робота Голосом
Десятки років тому відважний інопланетний герой - Воїн Світла - переміг гігантських монстрів та інопланетних прибульців і домігся миру на Землі. Його називали Ультраменом. Коли герой виконав свою місію і на планеті запанував мир, він покинув Землю. Так тривало певний час, але коли знову на планеті з'явилася інопланетна загроза, син Ультрамена юний Сіндзіро мав захистити людство, як це колись зробив його батько - міністр оборони Сін Хаята, який колись був членом Наукової групи спеціального пошуку (SSSP). У той час він асимілювався з оригінальною Ультралюдиною, щоб захистити Землю, але з того часу він втратив спогади про той період свого життя. Сін Хаята знає тільки одне - він володіє надлюдськими фізичними здібностями неспроста.

Тепер же, під час битви з Бемларом, він отримує поранення, але Сіндзіро, одягнувши металевий костюм, його рятує. Так Сін розуміє, що синові віддалися його незвичайні суперздібності. У першому сезоні глядачі переконалися, що і Сін Хаята, і Шінджіро мають надлюдську силу. Незважаючи на те, що Шінджіро безжально бореться з ворогом, а пізніше стає учасником Наукового патруля, насправді він звичайний старшокласник. Шінджіро подобається мегапопулярний айдол Рена Саяма, яка приховує у своєму серці ненависть до Ультрамена через те, що незабаром після свого народження вона втратила свою матір у його битві з інопланетянами. Сіндзіро вдається налагодити з нею стосунки після того, як він врятує її під час зустрічі з інопланетянами.

У другому сезоні ми дізнаємося, що завдяки суперздібностям Шінджіро в майбутніх поколіннях з'явиться ще один Ультрамен, щоб знову захистити Землю від космічної загрози. Не пропустіть нові серії цього захопливого бойовика, в яких представлена версія ще одного Ультрамена на ім'я Таро в оригінальному металевому костюмі з рогами. ©Kino4ua Ультрамен (1 Сезон) 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.8
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?