Kino4ua.com
480p
PG-13

Кмітливі Брюс і Ллойд проти ЦРУ / Напруж звивини. Брюс та Ллойд: Без гальм

Рік:
Ор. назва:
Get Smart's Bruce and Lloyd Out of Control
Країна:
США
Режисер:
Джил Джанґер
Тривалість:
01:08:46
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Масі Ока і Нейт Торренс у головних ролях у шпигунській історії, яка перетинається з пригодами Максвелла Смарта і Агента 99 у фільмі Напруж звивини. Нейт і Ллойд вийшли з лабораторій, а заодно і зі своїх зон комфорту, для того, щоб знайти модний новий винахід -- плащ-невидимку. Його потрібно знайти до того, як ним заволодіє компанія Каос. На жаль, невидимість тільки ускладнює ситуацію, і нашим героям доведеться освоювати ремесло шпигунів на ходу. ©Kino4ua Кмітливі Брюс і Ллойд проти ЦРУ / Напруж звивини. Брюс та Ллойд: Без гальм 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?